Březen ve třídě ZŠ I

První jarní sluníčko a teplejší počasí vytáhly naši třídu ven. Cvičili jsme na hřišti, vyzkoušeli jsme koloběžky a začali s jarním úklidem na zahradě. Hrabali jsme staré listí a sbírali popadané větvičky. Od paní učitelky jsme si vysloužili pochvalu do žákovské knížky.

Ve třídě jsme také pilně pracovali. Učíme se číst, psát a počítat a děláme velké pokroky. Vyráběli jsme auta z krabiček od vajíček, dekoraci z vrbového proutí a vyseli jsme do květináčů semínka ursinie.

Zúčastnili jsme se programu Zdravá 5. Paní učitelka Bišková nám přišla povyprávět o zdravém stravování a zkoušeli jsme si sestavit zdravý jídelníček.

Na konci měsíce reprezentovali Vendulka a Patrik naši školu na atletických závodech. Vendulka vyhrála 2. místo ve šplhu a Patrik 3. místo v hodu medicinbalem. Měli jsme z toho velkou radost.

Už teď se těšíme na duben a velikonoční prázdniny.

Mgr. et Mgr. Kadavá Jana