BŘEZEN ve třídě ZŠS IV

BŘEZEN je první jarní měsíc, ale moc jarně se ještě netvářil. Navštívili jsme opět snoezelen v DC Veská, a to dokonce dvakrát – 8. a 22. března. Také jsme se účastnili jarního tvoření ve „Velikonočních tvořivých dílnách“ dne 21. března. Samozřejmě jsme tvořili i v jiné dny a vyzdobili jsme si třídu jarními motivy. Dne 27. března jsme si v programu „Zdravá pětka“ povídali, jak máme zdravě jíst, aby nám jídlo i chutnalo. Potom už jsme se jen těšili na svátky jara – Velikonoce a také na jarní počasí.

Žáci ZŠS IV. a Mgr. Alena Hořínková