Čas sklizně

První měsíc ve školním roce nás čekalo seznámení s celoroční hrou s názvem ,, Rok v přírodě“. Děti byly aktivitami zapojeny do dění v přírodě, které se právě odehrává – čas sklizně. Vyrobili jsme si velký ovocný strom, naučili se podzimní básničky a v odpočinkových chvílích se hráli deskové hry, stavělo se z kostek, kreslilo a tvořilo. Slunečné počasí nás ,,vytáhlo“ na procházky, kde jsme sbírali podzimní listí a kaštany, ze kterých jsme vyrobili obrázky a skládali různé obrazce. Koncem měsíce nesměla chybět výroba draků na oblíbenou Drakiádu.

Bc. Lucie Haluzová