Červen 2021

Milí příznivci řádků našich novinu slyšte! Všichni naši žáci končící zvládli zmáknout praktickou i teoretickou závěrečnou zkoušku a všichni také tuto absolvovali s vyznamenáním! Byl to od nich zkrátka excelentní výkon, před kterým se musel sklonit i předseda zkušební komise. Na druhou stranu už tak veselé není, že nám tito tři študenti do světa odešli. Tak jim společně popřejme spoustu úspěchů na jejich další cestě životem! Tedy milí naši tři: Nespokojte se s tím, co již máte za sebou, ale plnými doušky v dobrém užívejte časy nastávající poškolní…A vám ostatním přejem z druhé Praktické léto, během něhož se nebudete zas až tak ve vedrech smažit a vodu v rybnících, jezerech, přehradách, řekách, mořích či oceánech osvěžující!

Mgr. Radek Řehák