Červen - Loučení se školním rokem

Červen, to je těšení se na konec školního roku. A přesto jsme toho i tento měsíc stihli hodně. Zúčastnili jsme se přírodovědné soutěže, v rámci PD k průřezovému tématu MKV jsme shlédli program, který si pro nás připravily děti mongolské národnosti. Jako každý rok, i letos jsme si užili báječný den v Parku Na Špici při opékání špekáčků. Během projektu OČMU jsme si oprášili znalosti v oblasti chování za krizových situací. A pak už nás čekaly jenom samé odměny. Ta první, sladká, v podobě návštěvy cukrárny. Tou druhou, poslední a nejdůležitější, bylo předávání vysvědčení. A teď, hurá na prázdniny a v září a v novém školním roce 2019/2020…na shledanou!!!

Mgr. Andrea Suchá