Červen: Pohádkový svět - těšíme se na prázdniny

Měsíc červen v naší družině začal oslavou Dne dětí - plnily se zábavné úkoly a soutěže s odměnami. Když nám přálo počasí, užívali jsme si sluníčka na školním hřišti s míčem, skákali na trampolíně nebo si hráli na pískovišti. Také čtení pohádky „Prasátko Pepa jede na prázdniny“ nezůstalo stranou. Účastí na projektovém dni „Co se děje v trávě“ si děti zpestřily další chvíle k blížícím se prázdninám. V posledním červnovém týdnu jsme se v parku Na Špici rozloučili se školním rokem opékáním párků a skotačením na prolézačkách a houpačkách. Pak nás čekalo zhodnocení celoroční hry a hurá na prázdniny!