Červen s kamarády v odpolední družince

V červnu jsme si navodili letní atmosféru. Povídali jsme si, na co se nejvíc o prázdninách těšíme. Na téma,,Indiánské léto“ jsme si vyrobili indiánské čelenky, totemy a poslouchali indiánské písně. Krásné slunečné dny jsme využili k procházkám a také k ,,dovádění“ na školním hřišti. Na procházce jsme našli putovní kámen, který jsme zkusili pomalovat a poté jsme ho poslali dál do světa.  Těšíme se na chlazenou limonádu, kterou si o prázdninách dáme někde u vody a jednu jsme si také vyrobili. Společně jsme ukončili celoroční hru, rozloučili se rozdáním talismánku a teď už hurá na prázdniny!