Červen s veselou žábou v ŠD II.

Posledním zvířátkem, které nás provázelo v naší celoroční hře byla žába.  Pověděli jsme si něco o jejím životě, čím se živí a vyzkoušeli si některé žabí aktivity. Naše znalosti ze zvířecí říše prověřil projektový den Co se děje v trávě, kde na nás čekala záchrana berušek z pavoučí sítě, žížale donést lopatku, včelkám pomoci se sběrem pylu či barevně ozdobit motýlí křídla. V letní dílně jsme namalovali obrázky s prázdninovou tématikou. Rozloučení se školním rokem v parku Na Špici plné vůně opékaných špekáčků a písniček s kytarou, doplnila nabídka zábavných venkovních aktivit. Ahoj školo, hurá na prázdniny!

Text a foto: J. Casková