Červen v družince ŠD III.

A máme tu červen, poslední měsíc v tomto školním roce. Díky krásnému letnímu počasí se mohly děti věnovat na školním hřišti sportu či jiným rozmanitým aktivitám. V rámci oslavy Dne dětí jsme si zasoutěžili, vyrobili náramky přátelství a závěrem na děti čekalo sladké překvapení. S celoroční hrou se děti rozloučily pohádkou „Jak pejsek s kočičkou pekli dort“. První prázdninovou atmosféru děti nasály při opékání buřtů, u ohníčku jsme si popřáli krásné prázdniny. Všichni se budeme těšit na shledanou v září.