Červen v PrŠ III.

Do měsíce června jsme vstoupili ve zkouškovém duchu. Hned prvního jsme ve dvou skupinách skládali praktické závěrečné zkoušky. Vařili jsme vylosovaná „meníčka“ a velmi se nám povedla. Týden nato, nás čekala zkouška teoretická, kterou jsme všichni zvládli výborně či chvalitebně a své studium jsme ukončili při slavnostním rozloučení. Seba a Tom pokračují dále a konec roku jsme si zpříjemnili třeba pěknou ukázkou první pomoci v rámci projektového dne OČMU, nebo závěrečným piknikem.

Mgr. Petra Svašková