Červen v ŠD I.

Poslední měsíc školního roku 2021/2022 utekl jako voda a děti se začaly těšit na letní prázdniny. Bylo krásné slunečné počasí, proto téměř každý den trávily venku, kde hrály různé hry. Zúčastnily se družinové události „Co se děje v trávě“, na které si vyzkoušely plnit včelí plástev a pomáhaly housence se zakuklit. Nezapomněli jsme oslavit Den dětí. Připomněli jsme si Den otců a vyrobili přáníčka s drobným dárkem. Děti si z vyrobily z papíru své nejoblíbenější nanuky. S naší školní družinkou jsme se rozloučili opékaním buřtů a zpíváním písni u ohně.