Červen v ŠD III.

V červnu jsme se dobře měli: oslavili jsme Den dětí, malovali na kamínky, šli na zmrzlinu, opékali buřty, zpívali naši družinkovou hymnu, luštili jsme s Veselou školičkou, povídali jsme si, odpočívali a hodně si hráli. Také jsme si hodnotili, co se nám během roku líbilo a povedlo. Společně jsme ukončili celoroční hru, podařilo se nám přečíst šest knížek a podpořit pět charitativních projektů, seznámili se s deseti dětskými časopisy a poznali jsme, že mít kolem sebe kamarády je prima věc!

Iveta Potůčková

tn_obrazek_15065.jpeg