Červen v třetí praktické

Závěrečný měsíc školního roku patří k těm velmi nabitým. Na začátku měsíce Filip skládal závěrečné zkoušky, nejprve praktickou a o týden později teoretickou. V obou zkouškách uspěl na výbornou a moc hezky jsme se při slavnostním zakončení studia rozloučili. Účastnili jsme se atletického Parapoháru, kde jsme soutěžili v hodu míčkem, běhu na 60m a 400m či štafetě 4x100m. Vedli jsme si dobře a celý den si užili. Celý školní rok jsme ukončili společným setkáním praktických škol dvouletých v parku Na Špici, kde jsme si ugrilovali dobré steaky. Na závěr si už jen rozdáme vysvědčení a hurá na prázdniny!

Mgr. Petra Svašková