Červen v ZŠ VII. (7., 9.)

Červnové dny uplynuly jako voda a odnesly spoustu třídních zážitků. Hned první červnový den jsme oslavili Den dětí. Zúčastnili se soutěžního dne v rámci Školního atletického parapoháru, vyrazili na výlet na Kunětickou horu s některými nově přístupnými a krásně zrestaurovanými prostorami a bavili se při zábavných hodinách plných her, tance a písniček. Tradiční je projektový den „Multikulturní výchova“ a nově i „Poslední zvonění vycházejících žáků“. Užili jsme si opékání špekáčků v Parku Na Špici. Stihli jsme i vyhlášení sběrových soutěží a přestěhovat třídu pro příští školní rok do větší učebny. V rámci projektu OČMU jsme si se členy Červeného kříže zopakovali základy první pomoci a poté navštívili služebnu Městské policie Pardubice. A pak už přišel poslední školní den, vysvědčení a rozloučení se školním rokem, a pro některé i se školou. Tak krásné léto a báječné prázdniny!

Mgr. Andrea Suchá