Červen v ZŠS I.

Poslední měsíc školního roku jsme si zpestřili prostřednictvím mnoha akcí. Na školní zahradu zavítala zvířátka, a to hned dvakrát. První program pod názvem „Pohádková zahrada na cestách“ nám připravila paní Vojířová se svými pomocníky, druhým byl mobilní „Zvěřinec na statku“. Dne 15.6. se konal projektový den MKV, kde jsme se seznámili s romským etnikem. Dne 16.6. jsme zhlédli divadelní představení „Písničky pro draka“. Následující den nás navštívili hasiči, kteří nám ukázali hasičskou techniku a vyzkoušeli jsme si hašení na cíl. V pátek 18.6. jsme se zúčastnili „Pohybového dopoledne“ a v rámci VkZ si zahráli na dopravní prostředky. A teď už Vám přejeme šťastnou jízdu prázdninami!

Mge. Pavla Bišková