Červen v ZŠS V.

Poslední školní měsíc nás čekal třídní výlet na Kunětickou horu, počasí nám přálo, tak jsme si den moc užili. Paní učitelka Majerová pro nás zorganizovala námořnické dopoledne na lodi, prohlédli jsme si celou loď uvnitř a krásný zážitek jsme završili zmrzlinou. Viděli jsme také dvě divadelní představení, jedno na Malé scéně a jedno v tělocvičně. Proběhlo také finále Netradičního čtyřboje, kde se naše třída moc hezky umístila. Vyzkoušeli jsme si objednání jídla a stolování v restauraci, předali jsme další dopis Psaní od srdce s drobnými dárečky pro seniory a už se těšíme na prázdniny.

Mgr. Kateřina Valouchová