Červen v ZŠS VI.

Přišel červen – poslední měsíc letošního školního roku. I když se nám ve škole líbí, na tenhle měsíc jsme se moc těšili. Každé pondělí se musíme testovat na COVID -19, ale už nám to vůbec nevadí. Stále jsme se ještě učili, měli jsme i jeden projektový den zaměřený na multikulturní problematiku. Tento měsíc jsme i hodně chodili ven do přírody, konečně nám přálo počasí a mohli jsme si pobyt venku dosyta užít. Do školy za námi přijela i Pohádková zahrada a přivezli nám ukázat spoustu zvířátek, která jsme si mohli i pohladit nebo pochovat. Ke konci měsíce jsme se celá třída zúčastnili cvičného školního poplachu. Paní učitelka nás moc chválila  za šikovnost. A pak přišel ten dlouho očekávaný den, kdy jsme dostali vysvědčení a rozešli se na prázdniny.

Mgr. Světlana Pavelková