Červen ve školní družince III

A máme tu červen, poslední měsíc v tomto školním roce. Děti v družině lepily domečky z papíru, kterým  následně dokreslovaly okna, dveře a komín. Dále jsme malovali chobotnice, jahody a třešně. Obrázky se moc povedly. Také jsme měli na školním hřišti Galerii Nebe - výstavu nejkrásnějších obrázků žáků. Chodili jsme na vycházky, poslouchali dětské písně a stavěli jsme různé domečky z lega i z jiných stavebnic. Už se velmi těšíme na dva sluncem zalité měsíce prázdnin.