Červen ve školní družině II

Poslední měsíc tohoto školního roku byl pro děti, které navštěvují družinu opět plný rozmanitých aktivit. Celoroční hru jsme v naší družince zakončili pohádkou O Sněhurce a děti si dle své fantazie vyrobily svého trpaslíka. S naší kamarádkou Verunkou jsme také společně oslavili její 15.té narozeniny a pochutnali si na výborném dortíku. Zábavu jsme si užili také při tanci, hře s nafukovacím balónkem i pohybovými říkadly. Využili jsme krásného červnového počasí, zasportovali si na školním hřišti a společně si ukázali krásné obrázky a výrobky dětí ze všech družin při výstavě s názvem Galerie Nebe. A teď hurááá na prázdniny ! Přejeme všem krásné prázdniny a mnoho zajímavých zážitků :-)

© 2019, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena