Červen ve školní skupince

I v červnu pokračovala činnost ve školní skupince v módu přizpůsobeném současné situaci. Počasí nám umožnilo chodit pravidelně ven, pozorovat změny v přírodě. I relaxace a deskové hry probíhaly ve větší míře na čerstvém vzduchu. Využití se dočkaly i kvízy na interaktivní tabuli se zaměřením na zeměpis a přírodu. V rámci tvořivé dílničky „Těšíme se na prázdniny“ si děti zobrazili to, co je v létě baví nejvíc, a to je voda a koupání. Proběhlo i připomenutí základů bezpečnosti chování o prázdninách. Na závěr měsíce jsme vyhodnotili celoroční hru. Odměnou byl keramický smajlík, který vznikl v rámci činnosti školní skupinky a malá sladká odměna.