Červen ve třídě ZŠ III.

Nejlepším měsícem v roce je červen, protože se ve škole už tolik neučíme a je tady větší zábava.

A protože jsme během distanční výuky nemohli nic, vše jsme si v červnu vynahradili.

Zúčastnili jsme se projektového dne Pohádková zahrada. Jedno dopoledne jsme strávili na dopravním hřišti. Největším zážitkem byl pro nás celodenní výlet do zábavního parku Mirakulum. Tam jsme si užili zábavu, dobré jídlo, dobré pití a kamarády. Při dobrém počasí jsme se chodili učit ven, třeba o parku Na špici nebo do Bubeníkových sadů. Ve škole nás navštívilo divadlo s pohádkou Písnička pro draka. V rámci projektu Ochrana člověka za mimořádných okolností jsme zhlédli ukázku hasičské techniky. Jednou jsme navštívili koupaliště Cihelna a jednou jsme si užili zábavu v Aquacentru. Ke konci měsíce jsme se vydali na Rytířské hradiště do hradeckých lesů, kde jsme si užili poslední chvilky ve škole a na rozloučenou si opekli buřty.

A teď ….. se už těšíme na prázdniny.

Mgr. et Mgr. Jana Kadavá