Červen ve třídě ZŠS III

Červen je poslední měsíc školního roku a my jsme si užili spoustu pěkných akcí. Zúčastnili jsme se přírodovědné soutěže, bojovali jsme o vítězství v atletických závodech, nové poznatky jsme získali na Vědecko-technickém jarmarku. V parku Na špici jsme si opekli buřty a zazpívali si při kytaře. Podnikli jsme krásný výlet do Muzea loutek v Chrudimi a shlédli Večer plný kouzel ve VČD. Nakonec jsme byli odměněni za 1. místo ve sběru kaštanů. Měli jsme dva třídní projekty – MDD a Den otců a projektový den k MKV. Akcí bylo mnoho a všechny se nám líbily, ale teď už se moc těšíme na prázdniny!

Žáci ZŠS III. a Mgr. Alena Hořínková