Červen ve znamení závěrečných zkoušek a loučení

Ve středu 1. 6. pět žáků z naší třídy úspěšně vykonalo praktickou část závěrečných zkoušek. Nasazení všech bylo neuvěřitelné a známku „výborná“ si všichni právem zasloužili. I paní učitelka Středová , která žáky ke zkouškám připravovala. Další středu jsme závěrečné zkoušky ukončili teoretickou části. I v ní všichni žáci předvedli obdivuhodné výkony. V odpoledních hodinách jsme pozvali rodiče a učitelé na slavnostní předávání vysvědčení, šerp a krásných dárků. Ve čtvrtek 30. 6. se naše třída, společně s rodiči, ještě netradičně rozloučí na společné snídani v kavárně Kosatec. A pak už můžou začít zasloužené prázdniny. Jupíííí .