Co jsme podnikali v lednu

Po vánočních prázdninách jsme se v naší třídě sešli všichni odpočatí a s chutí se pustit do nových akcí. Protože jsme žáci druhého ročníku a budeme tento rok absolvovat, vydali jsme se na obhlídku dalších studijních možností. Zúčastnili jsme se dne otevřených v Danetě v Hradci Králové, kam jsme přijeli zjistit informace o studijním oboru Provozní služby a navštívili i jejich praktickou školu jednoletou. V Danetě se nám moc líbilo. Pěkně nás uvítali a pohostili. Ukázali nám, jak pracují, kam chodí na praxi a navštívili jsme i jejich chráněnou dílnu, kde šijí krásné výrobky. Cestu vlakem i autobusy jsme zvládli skvěle.

Mgr. Petra Svašková