Co se v PRŠ III dělo o adventu

Prosinec vždy patří mezi měsíce, kdy o dění není nouze. V adventu se hodně soustředíme na pozitivní klima třídy a přípravu na Vánoce. V rámci Pracovních cvičení jsem napekli cukroví, vánočky a letos jsem si dokonce troufli i na štolu. Účastnili jsme se kulturních akcí školy, přišel k nám Mikuláš s anděly a čerty a pro Vánoční dílničky jsme napekli přes sto perníčků, které si naši spolužáci ozdobili. Dařilo se nám i po umělecké stránce, kdy jsme sbírali ocenění ve výtvarných soutěžích. Nakonec jsme celý školní advent zakončili třídní besídkou, plnou dobrot, dárků a dobré nálady.

Mgr. Petra Svašková