Co třetí praktická podnikala v říjnu

V měsíci říjnu jsme byli pilní jako včelky a stihli jsme mnoho akcí. Pokračovali jsme v účasti na preventivních přednáškách na téma: „Prevence zdraví“, které jsme si opravdu užívali. Někteří z nás začali chodit na školní praxe do Kosatce, kde pracujeme v pekárně, a připravuje zdravé svačinky do základních škol. Ani školní zahrada nezůstala ladem a pravidelně jsme se o ni starali, ať v podobě pletí, rytí nebo hrabání listí. V rámci kulturního obohacování jsme absolvovali moc pěknou přednášku o Heydrichiádě pořádanou v Památníku Zámeček Pardubice.
O jablíčkovém týdnu jsme z jablek sušili křížaly a poslední říjen tradičně patřil Halloweenkým dílničkám, kde jsme si pro ostatní připravili výrobu strašidelné jednohubky.

Mgr. Petra Svašková