Co všechno jsme stihli v dubnu v ZŠS VI

Stejně jako většina školy, i my jsme vyšli do „Modrého průvodu“, shlédli ukázku výcviku psů pod vedením paní učitelky I. Bláhovcové a zúčastnili se „Dne Země“ na  Pernštýnském náměstí. A také jsme malovali do výtvarné soutěže na téma „Čím budu, až vyrostu“, vyráběli velikonoční dekorace a přáníčka, zaseli si řeřichu a jarní osení, udělali si výlet na Ekofarmu Apolenka ve Spojile, kreslili obrázky čarodějnic, a za to, že se pořád snažíme a hezky a pilně pracujeme, jsme se odměnili báječnou zmrzlinou. A teď už nás čeká poslední měsíc jara a uvidíme, co nám přinese.

Mgr. Andrea Suchá

Dubnová zmrzlinová odměna

„Den Země“ na Pernštýnském náměstí

Kreslíme čarodějnice