Den české státnosti v naší třídě

Sté výročí založení Československa jsme si náramně užili. Ráno jsme si v kruhu povídali o Československu, o T. G. Masarykovi, o státní hymně a vlajce, o našem národním stromu. Pak jsme se účastnili vystoupení žáků, zpívali a tancovali, přivítali našeho prvního presidenta T.G.Masaryka. Vyplnili jsme pracovní listy a vytvořili společnou výtvarnou práci 100 let Československa. Celé dopoledne jsme se vrátili v čase do dvacátych a třicátých let.

Mgr. Andrea Hovorková