Den otevřených dveří nejen naší školy

Jako každý rok, i letos se dne 14. 12. se otevřely dveře naší školy všem návštěvníkům a hostům, kteří si chtěli prohlédnout její prostory a učebny. Jak nadpis napovídá, otevíraly se i dveře další. V tento den proběhlo slavnostní zahájení provozu nové cvičné kuchyně a multismyslové místnosti – Snoezelenu. Slavnostní pásky přestřihli hosté z nejpovolanějších, představitelé a zástupci KÚ Pardubice. V rámci dne probíhaly ve všech třídách ukázkové hodiny a výtvarné vánoční dílny. Děti si mohly vyzkoušet i nové cvičební pomůcky pro Tv v tělocvičně. V odpoledních družinách probíhalo rovněž vánoční tvoření a v nové cvičné kuchyňce a sborovně školy bylo pro hosty připraveno pohoštění. Úspěšnost celého dne potvrdila vysoká návštěvnost.

Mgr. Andrea Suchá