Den Země v praktické škole dvouleté

Letošní projektový den – Den Země jsme ve třídách praktické školy dvouleté zaměřili mimo tradičního třídění a sběru odpadu, také na půdu a zemědělství. Úrodná půda je bohatství naší země, vzniká po staletí a snadno se dá zničit. Projektový den jsme zahájili přednáškou na téma: Planeta, která volá o pomoc. V rámci porozumění zemědělství a péči o půdu jsme hráli hru: Bitva o půdu. Podle informací z výukových videí jsme plnili úkoly v pracovních listech. Závěrem jsme se na pozemku školy věnovali sběru odpadu a čištění školních záhonů k sázení rostlin.

Mgr. Petra Svašková