Dětská skupinka – třída VII

A je tu červen, poslední měsíc v tomto školním roce. Děti ve skupince vyráběly město, vybarvovaly a lepily auta, kreslily silnice a domy na balicí papír. Dále tvořily rybník i s faunou a florou, která u rybníka žije a roste. Také jsme s dětmi ve skupince chodili na školní zahradu, poslouchali dětské písně a sestavovali domino z různých druhů motýlů. Stavěli jsme s dětmi domečky z pěnových a dřevěných kostek. Na konci měsíce proběhla výstava nejkrásnějších obrázků, které jsme vytvořili v průběhu školního roku. Už se s dětmi velice těšíme na dva provoněné měsíce prázdnin.