Dorazil k nám Ježíšek

Je tu advent. Na toto období jsme se všichni těšili. Vyzdobili jsme si třídu, vánočně naladili nástěnku a napekli cukroví. Hodně jsme vyráběli nejrůznější vánoční dekorace, což nás moc bavilo. V tom jedno školní ráno, když jsme se chystali jít vařit a péct, k nám dorazil Ježíšek! Do naší třídy byla dopravena obrovská krabice a dva šikovní páni z ní začali vybalovat a montovat novou interaktivní tabuli. Jupí! Super! Jsme nadšení! Učíme se s ní pracovat a moc nás to baví. Takže ještě jednou …děkujeme!

Mgr. Petra Svašková