Družinka na výletě na nádraží

V listopadu se naše družinka vydala na výlet na hlavní nádraží v Pardubicích. Prohlídli jsme si vláčky, mašinky i parní lokomotivu. Před pardubickým nádražím jsme se podívali na sochu Jana Pernera, českého vlastence, projektanta a stavitele železničních tratí. Líbilo se nám obrovské parkoviště pro kola, včetně cyklověže, množství laviček, fontána a také terminál s informačními tabulemi, které ukazují odjezdy vlaků a trolejbusů. Cestu trolejbusem jsme si užili při cestě zpátky do školy. Těšíme se na další společný výlet.