Družinka na výletě na Pernštýnském náměstí

Konec roku je nejkrásnějším obdobím, je to předvánoční čas. Atmosféru Vánoc jsme byli načerpat na pardubickém Pernštýnském náměstí, kde byl o prvním adventním víkendu rozsvícen vánoční strom. Patnáct metrů vysoký smrk vyrůstal v našem městě v Polabinách. Řemeslníci z celé republiky nabízeli na tradičních vánočních trzích výrobky ze svých dílen. Ať už to byly vánoční dekorace, dárky pod stromeček pro blízké, sladká medovina nebo něco dobrého na zub. Letošní novinkou bylo i perníkové zdobení na stromečku, betlém a zastřešené ledové kluziště. Moc jsme si výlet užili.