Družinka na výletě na zámku

V pátek 19. ledna nás čekal s naší družinkou pěší výlet na pardubický zámek. Prošli jsme se po nádvoří a před zámeckou kavárnou  jsme uviděli místní pávy, kteří přišli až blízko k nám, a tak jsme si je mohli prohlédnout. Poté jsme vystoupali po schodech na zámecké valy, kde jsme si udělali společnou fotku. Pardubický zámek je moc hezký. Cesta zpět vedla přes Pernštýnské náměstí. Počasí nám přálo a užili jsme si společnou vycházku. Výlet se nám moc líbil a těšíme se na další.