Družinka v lednu

V lednu jsme se sešli s dětmi po vánočních prázdninách. První dny jsme věnovali zážitkům, povídáním o Vánocích, dárcích, jak kdo svátky strávil a co zažil. Počasí nám přálo i na vycházky v okolí školy. Na vycházce  děti pozorovaly  nutrie, kachny i labutě. V parku před školou jsme si zahráli hry na zahřátí. Byla sice trochu zima, ale zábavu jsme si užili. Ve družince si děti připomněly svátek Tří králů, tvořily krmítka pro ptáčky, malovaly a vyráběly sněhuláky, luštily křížovky a seznámily se s robotickou programovatelnou hrou – „bee-bot“.

tn_obrazek_14078.jpeg

tn_obrazek_14077.jpeg