Únor v naší družince

Přestože je únor nejkratším měsícem v roce, v naší družince  jsme si ho zpříjemnili oslavou svátku sv. Valentýna  v cukrárně, kde si děti mohly ochutnat a  nazdobit perníčky pro své blízké. Ve třídě jsme vyrobili srdíčka, přáníčka a papírové kytičky. V tomto měsíci nás také čekal masopustní karneval. Děti se převlékly za princezny, indiány a jiné pohádkové bytosti a v tělocvičně soutěžily v netradičních sportech, tančily, zpívaly a bavily se u spousty her. Nechyběla ani sladká odměna a diplomy. Venku už začíná být pěkné počasí, sluníčko svítí a my jsme všichni natěšeni na příchod jara.