Družinka v září

Přes prázdniny jsme načerpali novou sílu a opět se sešli ve škole. Září se ve družince neslo ve znamení seznamování. Poznávali jsme školu a její okolí, školní družinu, nové kamarády i celoroční družinovou hru. Ta letošní se jmenuje Pohádková abeceda a každý měsíc se budeme seznamovat s novým písmenkem. Přečetli jsme si pohádku O víle Amálce a zacvičili si na gymnastickém míči „Neposlušné letadlo“. Na procházce v okolí školy jsme nasbírali kaštany, žaludy, jeřabiny, šípky a vyrobili náhrdelníky pro tety a maminky. Sluneční podzimní počasí nám přálo a s draky jsme si zasoutěžili na školním hřišti. Přejeme všem dětem, ať se jim ve škole líbí a ve družince je to baví jako nás.