Družinka VI. v listopadu

V listopadu už se venku ochladilo, a tak jsme trávili více času v družině a věnovali se různým činnostem. Povídali jsme si o pranostikách, seznámili se s legendou sv. Martina a na jeho počest si namalovali bílého koně. K dokreslení podzimní atmosféry a proměn v přírodě nám byl inspirací ježek. V rámci bramborového týdne si děti vyrobily ježka z brambory, rozinek, šípků a jeřabin. A pak už přišlo adventní tvoření, kde si každá družinka vyrobila adventní svícen a věnec, kterým si vyzdobila dveře třídy, aby nám čekání na Ježíška rychle ubíhalo.