Duben 2021

Jaro letošní nás postihlo dlouho nezažitými chladnými dny, a i třešně vykvetly až koncem dubna. Jak dlouho je to, co jsme se pod nimi na 1. máje nepolíbili, neb již odkvetlé byly. Přesto se však příroda probouzí a my vnímáme ji doušky plnými, jak se dá. Pracujeme na zahradě mícháme kompostem, přihnojujeme jím, chystáme záhony, plejeme. Na procházky chodíme, Taky vaříme chutná jídla, třeba „Pohádku mládí“, nebo zelňačku, učíme se pravidla stolničení, a taky se soustředíme na časté opakování v předmětech, které budou součástí závěrečných zkoušek. Už se to ach jo blíží.

Tak nespěchejte a rádi se mějte!

Mgr. Radek Řehák