Duben s rychlým zajícem v ŠD II.

Začátek dubna byl ve znamení velikonoc a jejich tradic, které nás provázeli projektovým dnem „Velikonoční hraní“. Ozdobili jsme si kraslici, vyrobili zajíčka z papíru a naučili se básničku Zajíčkova koleda. Zopakovali si zásady zdravé výživy s testíkem na interaktivní tabuli a sestavili talíře podle zadání se zdravými nebo nezdravými potravinami. Druhý projektový den v  dubnu – Den Země nás zábavnou formou seznámil s problémy a důležitostí ochrany životního prostředí na naší planetě. S čarodějnicemi jsme si zacvičili, poslechli pohádku, zahráli bingo a sudoku a také si jednu vyrobili.

Text a foto: J. Casková