ŠD II. - Duben

Ačkoli tomu počasí moc neodpovídá, máme už druhý měsíc jaro a tak jsme si kytičky vyrobili alespoň z papíru. Snažíme se být co nejvíce venku, chodíme na hřiště, hrajeme si s míčem. Zapojili jsme se i do programu projektových dnů. První nás seznámil s profesí kuchaře – tomu nesmí chybět pořádná čepice a ta naše byla vlastnoručně vyrobená. Nechyběla ani příprava chutné sýrové pomazánky a zdobení kanapek. Druhý byl ve znamení vůní bylinek. Z nich jsme si namíchaly čajovou směs a připravili chutnou mátovou limonádu. Trochu se zapotili při výrobě pampelišky z papíru, ale výsledek stál za to. „Tonda obal“ nám pomohl s tříděním odpadu v rámci programu na Den Země. Poslední dubnový den patřil čarodějnicím a tak vznikl i obrázek i s touto tématikou.