Duben u včeliček

V měsíci dubnu jsme měli spoustu příležitostí k různým oslavám. Ať už se jedná o svátky jara – Velikonoce, kdy jsme s dětmi barvili vajíčka, vyráběli velikonoční kuřátka a lepili obrazy z živých květů.Den Země jsme oslavili společnou výrobou – planeta Země z papíru se nám velice povedla. Stejně tak roztomilé čarodějnice, které jsme vytvářeli na konci měsíce. Velice rádi chodíme do parku Na Špici, kde si nejvíce vyhrajeme. A třešničkou na dortu byla narozeninová party naši Janičky, kterou jsme si všichni užili. Janičce přejeme jen to nejlepší. A vzhůru do měsíce května, kde se nejvíce těšíme na návštěvu zvířecího statku – Apolenka.

Bc.. Eliška Baranjová