Duben v družince ŠD III.

V měsíci dubnu jsme si ve školní družině s dětmi připomněli svátky jara – Velikonoce. Také se děti seznámily s pohádkou měsíce „O kohoutkovi a slepičce“, kterou si následně výtvarně ztvárnily. Svoji kreativitu děti projevily při tvorbě kohoutka, slepičky a kuřátka. Dlouho očekávané teplejší počasí jsme si společně užívali na školním hřišti, děti hrály různé pohybové hry, kreslily křídami nebo  jezdily na koloběžkách. Při té příležitosti si také zopakovaly pravidla silničního provozu a některé dopravní značky.