Duben v naší družince

Na začátku dubna k nám zavítalo jaro, začalo svítit sluníčko a bylo teplo. Chodili jsme na vycházky v okolí školy, pozorovali pupeny na stromech, rozkvetlé květy a vyhlíželi čápy na komínech. V družince jsme si je pak v jarní dílně vyrobili. Na školním hřišti jsme trávili čas na pískovišti, trampolínách, a protože je duben měsícem bezpečnosti na silnici, vyzkoušeli jsme si i jízdu zručnosti na odrážedle a koloběžce. Dopravní značky jsme poznávali nejen u školy, ale i jízdou autem do školní jídelny. Na konci dubna nás čekal rej čarodějnic. Z hadříků a proutků jsme si vyrobili čarodějnice i košťata a na školním hřišti jsme si zasoutěžili. Každý z nás dostal na památku čarodějnický diplom.