Duben v ŠD I.

Začátek dubna ve školní družině proběhl v duchu nadcházejících velikonočních svátků. Děti vyráběly velikonoční dekorace v podobě perníčků zdobených cukrovou polevou a také barvily vajíčka. Proběhl projektový den s tématikou Velikonoc. Zúčastnili jsme se velikonočního jarmarku na místním krajském úřadě. V dubnu se koná celosvětová událost Den Země, který poukazuje na nutnost ochrany životního prostředí, proto byl na toto téma zaměřen náš další projektový den. Děti se dozvěděly základní informace, jak se správně starat o naši planetu. Na konci měsíce jsme vyráběli čarodějnice z papíru.