Duben v ŠD III.

Hráli jsme si, tvořili, bavili se a odpočívali na školní zahradě i ve třídě. Užili jsme si zábavné poznávací hry a soutěže na společných družinových akcích Velikonoční hraní a Den Země. Dočetli jsme knížku Krysáci, jejíž četbou jsme podpořili charitativní projekt „Pomáháme přírodě“ určený na vybudování „školky“ pro zvířátka v záchranné stanici Falco. Připomenuli jsme si tradici pálení čarodějnic a vyrobili jsme čarodějnici na létajícím koštěti. V celoroční hře jsme se seznámili s časopisem Raketa.

Iveta Potůčková

tn_obrazek_14726.jpeg