Duben v ZŠ VI. (6., 7., 8., 9.)

Duben byl na akce víc než bohatý. Proběhly dva preventivní programy: „Prevence závislostí“ a „Prevence úrazů“. Během velikonočních dílen jsme si vychutnávali velikonoční atmosféru i tvoření. Krásné dny nás vytáhly ven na Zámek a jeho okolí. V rámci PD EVVO jsme se zúčastnili Dne Země a mimo jiného si „uklidili“ kolem školy. Na atletickém stadionu na Dukle jsme si zasportovali a zasoutěžili během „Atletického dopoledne“. Tak to byl náš duben. Už víme, že květen bude stejně pestrý, a tak se na něj moc těšíme.

Mgr. Andrea Suchá