Duben v ZŠ VII

V dubnu jsme přivítali naši Valentýnu, která se vrátila s MČR v plavání, kde vybojovala zlaté a stříbrné medaile. Navštívili jsme blízký obchod, kde jsme si připomněli zásady zdravé výživy a prakticky procvičili matematické dovednosti. Velikou radost na udělali čtyřnozí kamarádi p.učitelky Bláhovcové, která nám připravila zajímavé dopoledne na školní zahradě. Absolvovali jsme přednášku KHS Pardubice na téma Prevence kouření. Své zdraví jsme podpořili i účastí na Atletickém dopoledni Bez Bariér na stadionu Dukla. Při projektovém dni EVVO jsme oslavili Den Země na Pernštýnském náměstí.

Bc. Pavla Bišková