Duben v ZŠS II.

V dubnu jsme oslavili Velikonoce a dlouho očekávaný příchod jara. Na školních velikonočních dílničkách jsme tvořili, vyzkoušeli si pletení pomlázky a zacvičili si v tělocvičně. Prostřednictvím projektového dne jsme si připomněli Den Země. Též jsme se zúčastnili atletických závodů na stadionu Hvězda Pardubice pořádaných Atletikou bez bariér. Své síly jsme změřili v běhu na 60 a 400 metrů, ve skoku do dálky a v hodu míčkem. Padla spousta osobních rekordů a už se těšíme na další závody.

Mgr. Ivana Křivková